Close

Prikaz rezultata 1 do 4 od 4
    Registriran
    01. 2008.

Thumbs up Talijanski loto

Najveći svjetski dobitak trese Italiju, pola europe ali i igrače koji uplaćuju on-line u svijetu. Još uvijek nema dobitka pa tako subotnjih 158,1 milijuna eura od danas postaje minimalno 162,3 milijuna koji se očekuju u sljedećem kolu. I sam se našao u Italiji u subotu i nisam propustio uplatiti dva listića po 2,5 eura. Osim talijanskog lota i očaravajućeg Jack pota u petak je jedan sretnik osvojio na „Euro-Millions“ lotu 129,818,431 €. Talijanski Superenalotto je modificirana verzija slavnog Enalotto iz 1950. Ponovno je pokrenut 1997.godine, a talijani navodno potroše više od 38 milijardi dolara godišnje na igru talijanskog lota. Izvlači se 6 brojeva od 90 kuglica u bubnju sličnom kao i u Hrvatskoj lutriji ali dobitci koji se mogu ostvariti utorkom, četvrtkom i subotom u 20,20 sati su daleko od onih za koje mi mislimo da su veliki. Na internetu postoji mnogo web stranica sa rezultatima i statistikama lota, a u Hrvatskoj je jedna od najposjećenijih stranica „Talijanski loto“ na http://sreca-lotto.blogspot.com sa preko 6000 posjeta mjesečno.

crobloger

Registriran
    01. 2008.

Thumbs up Talijanski loto-najčešći brojevi u 2010.

Talijanski loto - Mnoge interesiraju najčešći brojevi na talijanski loto 6/90 u 2010. godini. Pošto ja pratim redovito ovu temu znam točno kada je koji broj izvučen i imam podatke o najčešćim brojevima na talijanskom lotu. Stvari stoje ovako, najčešći brojevi su za sada u 2010. godini: broj 49 je izvučen 18 puta, 54, 67, 90 su izvučeni po 17 puta, broj 46 je izvučen 15 puta, broj 47 je izvučen 14 puta, a brojevi 6, 19, 48, 68, 85 i 86 po 13 puta. Najmanje su izvlačeni brojevi 60 i to samo jednom u 62 kolu te broj 12 samo dva puta i broj 76 samo tri puta. Ostali brojevi se kreću od 4 do 12 puta. To su najčešći brojevi u talijanskom lotu ove godine. izvor: http://sreca-lotto.blogspot.com
    crobloger

Registriran
    04. 2009.

Uobičajeno

jel` ti to nas pozivaš da uplatimo loto ili da dijelimo dobitak?...

Registriran
    10. 2010.

Uobičajeno

Super...odigraj i podjeli dobitak sa forumašima!

Btw.inače ne vjerujem u te igre!
    ..uzalud pitaš tko ide..

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno 1 korisnika gleda temu. (0 članova i 1 gostiju)

Tagovi za temu

Pravila postanja

• Vi ne možete postati nove thread-ove
  • Vi ne možete postati odgovore
  • Vi ne možete dodati datoteke (attachments)
  • You may not edit your posts
  •